Kayseri web tasarım

  1. Kayseri web tasarım

kayseri-sehir-merkezi

Kayseri'de Başladık..

2014 yılında Kayseri'de kurulan firmamız, yeni bir firma olsa da, bu sektörde yıllarınca tecrübe edinmiş bir kadroya sahiptir. Teknoloji cağının artık olmazsa olmazı haline gelen web site ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi Kayseri'de de sürekli genişleyen güncellenen bir sektör olmasından dolayı, bizde sürekli kendini güncelleyen, geliştiren bir ekibe sahibiz. Yaptığımız işlerle gurur duymak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi de mutlu eder, bu mutluluğun en önemli etkenleri zamanında çözüm, zamanında iş tesliminin önemini biliyoruz.

İşin Uzmanıyla Çalışın..

Her daim yaptığımız işi önemsedik. Hep daha iyisini yapabilmek için çalıştık. Yıllardır durmaksızın tekniklerimizi geliştiriyoruz. Yeni teknolojileri takip ediyoruz ve kullanılabilir hale getiriyoruz. Kayseri'de bizi sorabileceğiniz bir çok firma bulunmaktadır. Sitemizde referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

Zamanı iyi değerlendirelim..

Günümüzde şüphesiz en değerli şey zamandır. Web siteniz ile ilgili tüm işlemleri hızlı çabuk ve pratik bir şekilde çözümlemeyi amaçlıyoruz. Zaman tasarrufu yapabilmek için şüphesiz iyi bir organizasyon şart.

Web Siteniz boş masraf olmasın !!

Web Sitenizin mutlak bir amacı vardır. Mümkün olduğunda fazla kişiye ulaşmak. Sitenize bilinirlik kazandırmanın yolu, arama motorlarında iyi bir konuma sahip olmaktan geçiyor.

yönetim paneli

Bizi diğerlerinden ayıran ne ?

Web site arayüz tasarımlarını ofisimizde alanında uzman grafiker ekibimiz tarafından, renk kombinasyonu, sektör uyumluluğu ve sitede kullanılacak içeriklerin durumuna göre özel olarak tasarlanmaktadır. Web siteniz de talep ettiğiniz özellikleri ve görünümü son teknoloji ve imkanları kullanarak, hazır şablon kullanmadan yapıyoruz. Tasarım ve özellikler hakkında sürekli sizinle istişare halinde olmaya özen gösteriyoruz. Kurumsal e-posta alt yapımız ile tüm sınırları kaldırdık, özlediğiniz özgürlüğü sağlamak için tüm imkanları seferber ettik. Sınırsız mail hesabı, kotasız mail kutusu, SSL sertifikalı mail sunucumuz ile özgürlüğün tadını çıkarın. En büyük sorunlardan biri olan mail kurulumlarını tarihe gömdük.. Tek tıkla kurulum ile android, ios ve web arayüz e-posta sistemlerini sorunsuzca kullanabilirsiniz.


Başarı Basamaklarını Beraber Çıkalım!

Sizi sadece müşteri olarak görmüyoruz. İşletmenizin başarısı bizim içinde başarı demek. İyi referans ve iyi dostlar her zaman ileriye dönük en güzel reklam ve yatırımdır. Biz bu prensip ile her daim yanınızda olduğumuz ve işletmenize, size en iyi şekilde katma değer sağlamayı amaçlıyoruz. Web siteniz yayınlandıktan sonrada sizinleyiz.. Web sitenizin başarısının sürekli takipçisi olacağız ve gerekli gördüğümüzde müdahale edeceğiz. Sitenizin yönetimi ve ilerleyen süreçteki güncellemeleri de ücretsiz olarak yapacağız.

Neden web siteniz olmalı ?

Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır.
Özellikle firmalar açısından baktığımızda, firma hakkında yararlı bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme imkanına sahip olan bir web sitesi en doğru tercih olacaktır.

Yönetim Paneli

Etkili bir web sitenin en önemli bileşenlerinden biri olan web site yönetim paneli hizmetini tüm müşterilerimize sağlamaktayız. Sitenizin yönetim paneli Php ile kodlanmış özel bir yazılımdır. Yıllardır geliştirmekte olduğumuz, özellikle kullanım kolaylığına özen gösterdiğimiz çok gelişmiş bir yönetim paneli ile sitenize esneklik katıyoruz. Yönetim paneli kullanımı ayrı beceri ve eğitim gerektirmeden istenildiğinde zorlanmadan sitelerinizi yönetebilmeniz için kullanmı kolay bir şekilde dizay ettik. Binlerce içerik ekleyebilir sürükle bırak yönetemiyle sıralama değiştirebilir ve daha önemlisi tüm cihazlardan ve platformlardan kullanabileceğiniz bir yönetim paneli sunuyoruz.

admin-panel admin-panel admin-panel admin-panel admin-panel 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Seo olmadan bir web sitesi düşünülemez, Weebim olarak müşterilerimizin her koşulda yanında olmayı ve başarılarına ortak olmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız tüm web sitelerinde sunduğumuz çok gelişmiş yönetim panelinde seo için gerekli tüm özellikleri önceden yapılandırmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin sitelerini yönetim paneli aracılığı ile rahatlıkla seo uyumlu olarak düzenleyebilmeleri için dizayn ettik.

Çoklu Dil Desteği

Web siteleri, firmaların tanıtımını yapan, tüketici üzerinde ilk izlenimi oluşturan vitrinlerdir. Bu vitrini olabildiğince fazla sayıda tüketiciye göstermek daha fazla bilinirlik kazandırır ve kazancı artırır. Bu nedenle web sitesi çevirisi firmalar için büyük önem taşıyor; bizde bu konuda profesyonel hizmetlerimiz ile süreci kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya yönelik çalışıyoruz. Gelişmiş yönetim paneli üzerinden istediğiniz an istediğiniz kadar dil eklemenize olanak tanıyoruz.

responsive tasarımCihaz Uyumluluğu (Responsive)

Responsive tasarım web sitelerin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlayan ve uyumlu hale getiren bir tasarım şeklidir. Web sitenizin Smart TV'den tutun en küçük mobil telefon ekranına kadar tüm boyut ve ebatlardaki cihazlarda sitenizi kusursuz olarak görüntülenmesi sağlan teknolojiyi ilk standart hale geldiği günden bu yana kullanmaktayız. Son yıllarda internet erişiminde cihazların çeşitliliği artmış ve web sitelerin bu değişime ayak uydurmanın şart olmuştur. Web sitenizin başarısında responsive tasarımın çok büyük önemi ve katkısı vardır. Zira google ve diğer arama motorları responsive olmayan siteleri artık göz ardı etmektedir.

Barındırma (Hosting)

İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. Weebim  dışarıdan web hosting hizmeti satın almaz. Kendi sunucularımızı kendimiz yönetiyoruz ve devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya, kuvvetlendirmeye devam ediyoruz. Kayseri'de en iyi altyapı hizmetlerini biz veriyoruz desek çok ta abarmış olmayız. Litespeed ile güçlendirilmiş Sitelerinizi SSD Linux Hosting sunucularımız üzerinden kesintisiz %99.8 uptime garantisi ile hizmet veriyoruz. Özgür yazılım kullanılarak inşa edilen linux sunucularımız üzerinde, yine kendi yazılım ve panellerimiz üzerine inşa ettiğimiz sunucu yönetim yazılımları sayesinde pratik ve hızlı yedekleme site ve alanadı yönetiminde kolaylık sağlıyoruz. Paylaşımsız olarak kullandığımız özel sunucularımızda web siteleriniz çok hızlı bir şekilde çalışacak.