BİZ KİMİZ?

  1. BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

2014 yılında Kayseri'de kurulan firmamız web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Weebim yeni bir firma olsa da, bu sektörde yıllarınca tecrübe edinmiş bir kadroya sahiptir. Yavuz Medya 2021 yılı başlarında isim değişikliği ile Weebim adı ile sektörde var olmaya devam etmektedir.  Teknoloji cağının artık olmazsa olmazı haline gelen web site ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Sürekli genişleyen güncellenen bir sektör olmasından dolayı, bizde sürekli kendini güncelleyen, geliştiren bir ekibe sahibiz. Yaptığımız işlerle gurur duymak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi de mutlu eder, bu mutluluğun en önemli etkenleri zamanında çözüm, zamanında iş tesliminin önemini biliyoruz. 

 

BİR WEB AJANSINDAN DAHA FAZLASI

WeebimWeb dünyasındaki standart kalıpları kırıp, çalışmalarını size tüm farklılığıyla sunan alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. 

Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…

Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.